Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 0.5
Be With YouRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5