Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5- ForestRated ★ 4.5
The PromiseRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5
The SonRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
SoleRated ★ 4.5