Titles you rated
DefianceRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
When the Last Sword Is DrawnRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
VitusRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0