Titles you rated
The Eighth DayRated ★ 5.0
Rainbow SongRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0- BlackRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0