Titles you rated
CelebrityRated ★ 1.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 1.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0