Movies
Ratings
330
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
SpawnRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0