Titles you rated
- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0