Series
Ratings
22
Do You Like Brahms?Rated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Best MistakeRated ★ 3.0
Best Mistake Season 1Rated ★ 2.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 2.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0