Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
UnknownRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0