Movies
Ratings
1088
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 2.0
NerveRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
The NegotiationRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
IdolRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5