Titles you rated
The CreatorRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 1.5
1917Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0