Movies
Ratings
671 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Lost in StarlightRated ★ 3.5 Lost in StarlightRated ★ 3.5
 The Boy and the HeronRated ★ 4.0 The Boy and the HeronRated ★ 4.0
 What Is LoveRated ★ 3.0 What Is LoveRated ★ 3.0
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
 Love in the Big CityRated ★ 4.0 Love in the Big CityRated ★ 4.0
 BridesmaidsRated ★ 3.5 BridesmaidsRated ★ 3.5
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
 ChallengersRated ★ 4.0 ChallengersRated ★ 4.0
 The Zone of InterestRated ★ 3.5 The Zone of InterestRated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
 Notting HillRated ★ 3.0 Notting HillRated ★ 3.0
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5 The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
 Love ExposureRated ★ 3.5 Love ExposureRated ★ 3.5
 The Wife of a SpyRated ★ 3.0 The Wife of a SpyRated ★ 3.0
 Poor ThingsRated ★ 3.0 Poor ThingsRated ★ 3.0
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0