Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Last NightRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 0.5
Wet DreamsRated ★ 1.5
A Perfect GetawayRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
TomorrowlandRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 2.5