Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.0
ChappieRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
The Light Between OceansRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
LovingRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5