Titles you rated
- Vaya con DiosRated ★ 2.5
No MercyRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Need for SpeedRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 2.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0