Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0