Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0