Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 5.0
Project ARated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
RamboRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0