Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0