Movies
Ratings
181
The IslandRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The BowRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0