Movies
Ratings
53
I Am SamRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0