Movies
Ratings
344
MementoRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0