Titles you rated
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 2.0
Fun MovieRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5