Series
Ratings
27
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
LastRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0