Movies
Ratings
52
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0