Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0