Titles you rated
Evan AlmightyRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0