Series
Ratings
11
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 1.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 1.0
Dr. STORKSRated ★ 1.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 1.0
A Love So BeautifulRated ★ 1.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 0.5