Titles you rated
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5