Titles you rated
Numb3rsRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0