Movies
Ratings
151
Intimate StrangersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5