Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5