Titles you rated
The ShiningRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 0.5
Blade IIRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 1.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
QuickRated ★ 2.0
SawRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 2.0