Movies
Ratings
744
MalenaRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
The ShallowsRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 4.0
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0