Titles you rated
IntentionRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 1.5
Blue Lagoon: The AwakeningRated ★ 3.0
The RomanceRated ★ 4.0
Return to the Blue LagoonRated ★ 3.0
An AffairRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 4.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
AddictedRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.5