Titles you rated
Moby DickRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 1.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Matchstick MenRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 1.0
The Three MusketeersRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 1.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
Marine BoyRated ★ 1.0
Road to PerditionRated ★ 4.5
Wrath of the TitansRated ★ 2.0