Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0