Titles you rated
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.5
City HallRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
TripleRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5