Movies
Ratings
307
Love, RosieRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0