Series
Ratings
91
SignalRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
MidasRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5