Movies
Ratings
233
The WhistleblowerRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
GloveRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5