Movies
Ratings
199
Wild TalesRated ★ 4.0
World's Greatest DadRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Young VictoriaRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 5.0