Movies
Ratings
49
MasqueradeRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Astro BoyRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0