Titles you rated
A Man Called GodRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
GourmetRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0