Series
Ratings
74
Life on MarsRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 4.0
The King in LoveRated ★ 2.5
Tracer Season 2Rated ★ 5.0
Tracer Season 1Rated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5- Precious FamilyRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5- Swit! Geogi, CheonsaRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 4.5
My Fair Princess 2Rated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5