Titles you rated
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Merry Go RoundRated ★ 2.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.5
Witch's CastleRated ★ 2.0
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 2.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 2.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 2.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.5- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
Bluebird's HouseRated ★ 2.0- Loving YouRated ★ 3.0
Choco BankRated ★ 2.0
My Dear CatRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 4.0