Movies
Ratings
30
RatatouilleRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0