Series
Ratings
50
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 3.0
- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5