Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
PorcileRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
FlowRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Hour of GloryRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5