Movies
Ratings
940
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
The Croods: A New AgeRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Love, SimonRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
MulanRated ★ 2.5
365 DaysRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Pete's DragonRated ★ 3.0